Karrier

Az EuroFleet Zrt. 10 éves szakmai múltra visszatekintő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. A flottakezelési piacon egyedülálló ügyfélorientált hozzáállással, magas hozzáadott értékkel, prémium minőségű szolgáltatással maximális ügyfélélményt nyújtva biztosítjuk Bérlőink költséghatékony és gondtalan gépjármű használatát.
Folyamatos fejlődésünknek, növekedésünknek, javuló gazdasági mutatószámainknak és etikus működésünknek köszönhetően a szolgáltatási szektorban a Top 100 KKV között vagyunk, valamint 2019-ben Business Superbrands díjat nyertünk. Büszkék vagyunk rá, hogy az EuroFleet Zrt-t a Bisnode évek óta a pénzügyileg legstabilabb vállalkozások közé sorolja, társaságunk "AAA" Tanúsítvánnyal rendelkezik, melyre a magyar piacon csupán a cégek 0,63 százaléka jogosult.

A jó munkakörülményeken, a rugalmas munkavégzés lehetőségén és a fejlődő, versenyképes juttatáscsomagon túl Kollégáink értékelik a cég haladó gondolkodását, a pontosan kitűzött célokat, azt az érzést, hogy a munkavállaló hozzájárulhat egy lendületes csapat, egy elismert vállalkozás sikereihez. Munkatársaink nap, mint nap új feladatokkal, új kihívásokkal találkoznak, melyek elősegítik szakmai fejlődésüket, személyes kompetenciáik erősödését, lehetőséget biztosítva kreativitásuk, problémamegoldó képességük kiaknázására. A napi kihívások, a komfortzónából való kilépés szükségessége izgalmassá teszik a mindennapokat, és a jól végzett munka sikere további energiát ad és büszkeséggel tölt el.

Győri irodánkba keresünk céltudatos kollégát, aki részese kíván lenni egy dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő flottakezelő vállalatnak.

Szereti az autókat? Részletekre kiterjedő a figyelme?
Egyszerre több dologra is tud koncentrálni? Ügyfélközpontú a gondolkodása?
Csatlakozzon csapatunkhoz

FLOTTAMENEDZSER

pozícióba!

Feladatok:

  • a flottakezelt járműpark üzemeltetésének megszervezése, így
  • kötelező revíziók prognosztizálása, elvégeztetése
  • műszaki hibák elhárítása
  • káreseményes javítások teljes körű menedzselése
  • assistance- és csereautó szolgáltatás biztosítása
  • gumicserék megszervezése
  • műszaki vizsgák elvégeztetése
  • vevő igények felmérése, feldolgozása, a határidőben történő kiszolgálás megszervezése
  • gépjárművekkel kapcsolatban felmerülő költségek nyomon követése, optimalizálása
  • nyilvántartások vezetése
  • személyes és telefonos kapcsolattartás vevőkkel, szállítókkal, vállalat többi részlegével
  • egyéb adminisztrációs és ügyintézési feladok ellátása

Elvárások:

  • folyamatokban való gondolkodás, komplex látásmód
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélcentrikus hozzáállás
  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • precizitás, pontosság, talpraesettség
  • gépjármű szerkezettani ismeretek
  • legalább középfokú szakirányú (műszaki) végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat

Előny:

  • szakmai múltat igazoló referencia
  • gépjárműpiac ismerete
  • idegen nyelv ismerete (angol és/vagy német)

Munkavégzés helye: Győr
Munkaidő: teljes munkaidő
Fizetés:
versenyképes juttatáscsomag
Jelentkezés módja: a hrmuszakugyintezo@eurofleet.hu e-mail címre

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Flottamenedzser” megjelöléssel kérjük megküldeni. Motivációs levelében a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg:

  • Miért szeretne váltani?
  • Mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  • Milyen eredményekre a legbüszkébb szakmai pályafutásából?
  • Mivel lehet Önt motiválni?
  • Szakmailag miben a legerősebb?
  • Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon náluk tervezzen?

Álláshirdetésünkre való jelentkezés feltétele az Adatkezelési tájékoztató és hozzájárulás megismerése, elfogadása és pályázattal együtt történő megküldése. A nyilatkozatminta itt érhető el: https://www.eurofleet.hu/adatkezelesi-hozzajarulas.pdf.