Karrier

Győri irodánkba keresünk céltudatos, jó kommunikációs készséggel rendelkező, precíz kollégát, aki részese kíván lenni egy dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő flottakezelő vállalatnak.

Meghirdetett pozíció:

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • flottakezelési szolgáltatás értékesítésének támogatása
  • értékesítési tárgyalások előkészítése
  • önköltség számítás, árajánlatok készítése
  • megrendelések fogadása, továbbrendelések
  • bérleti szerződések előkészítése
  • beszállítók versenyeztetése
  • üzemanyagkártya szolgáltatás menedzselése
  • GARDX szolgáltatás menedzselése
  • jelentések, kimutatások készítése
  • CRM adatbázis karbantartása
  • egyéb dokumentációs és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • ügyfélcentrikus hozzáállás
  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • precizitás, pontosság, talpraesettség
  • terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat

Előny:

  • szakmai múltat igazoló referencia
  • gépjárműpiac ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Munkavégzés helye: Győr
Munkaidő: teljes munkaidő
Jelentkezés módja: A hrsalesassist@eurofleet.hu e-mail címre

Fényképpel ellátott önéletrajzát motivációs levél kíséretében várjuk a megadott e-mail címre. Pályázati anyagában kérjük térjen ki eddigi személyes eredményeinek és sikereinek ismertetésére!