Karrier

Az EuroFleet Zrt. 10 éves szakmai múltra visszatekintő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. A flottakezelési piacon egyedülálló ügyfélorientált hozzáállással, magas hozzáadott értékkel, prémium minőségű szolgáltatással maximális ügyfélélményt nyújtva biztosítjuk Bérlőink költséghatékony és gondtalan gépjármű használatát.

Folyamatos fejlődésünknek, növekedésünknek, javuló gazdasági mutatószámainknak és etikus működésünknek köszönhetően a szolgáltatási szektorban a Top 100 KKV között tartják számon cégünket. Büszkék vagyunk rá, hogy az EuroFleet Zrt-t a Bisnode évek óta a pénzügyileg legstabilabb vállalkozások közé sorolja, társaságunk "AAA" Tanúsítvánnyal rendelkezik, melyre a magyar piacon csupán a cégek 0,63 százaléka jogosult.

Győri irodánkba keresünk céltudatos kollégát, aki részese kíván lenni egy dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő flottakezelő vállalatnak.

Szereti az autókat? Részletekre kiterjedő a figyelme?
Egyszerre több dologra is tud koncentrálni? Ügyfélközpontú a gondolkodása?
Csatlakozzon csapatunkhoz

FLOTTAMENEDZSER

pozícióba

Feladatok:

  • a flottakezelt járműpark üzemeltetésének megszervezése, így
  • kötelező revíziók prognosztizálása, elvégeztetése
  • műszaki hibák elhárítása
  • káreseményes javítások teljes körű menedzselése
  • assistance- és csereautó szolgáltatás biztosítása
  • gumicserék megszervezése
  • műszaki vizsgák elvégeztetése
  • vevő igények felmérése, feldolgozása, a határidőben történő kiszolgálás megszervezése
  • gépjárművekkel kapcsolatban felmerülő költségek nyomon követése, optimalizálása
  • nyilvántartások vezetése
  • személyes és telefonos kapcsolattartás vevőkkel, szállítókkal, vállalat többi részlegével
  • egyéb adminisztrációs és ügyintézési feladok ellátása

Elvárások:

  • folyamatokban való gondolkodás, komplex látásmód
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélcentrikus hozzáállás
  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • precizitás, pontosság, talpraesettség
  • gépjármű szerkezettani ismeretek
  • legalább középfokú szakirányú (műszaki) végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat

Előny:

  • szakmai múltat igazoló referencia
  • gépjárműpiac ismerete
  • idegen nyelv ismerete (angol és/vagy német)
Munkavégzés helye: Győr
Munkaidő: teljes munkaidő
Fizetés: versenyképes juttatáscsomag
Jelentkezés módja: A hrmuszakugyintezo@eurofleet.hu e-mail címre

Fényképpel ellátott önéletrajzát motivációs levél kíséretében várjuk a megadott e-mail címre.
Pályázati anyagában kérjük feltétlenül térjen ki eddigi személyes eredményeinek és sikereinek ismertetésére!